Авансові звіти: підтверджуючі документи

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

працівники купували матеріали, на 250 грн, їх їм треба повернути. Вони згубили касовий чек, їм видали чек товарний, але без печатки (я їм сказал, що сама таких можу скільки завгодно наштопати) .Вони зателефонували в магазин, їм сказали , що поставлять печатку магазину. Чи можу я на підставі цього товарного чеку їм повернути гроші? Чи товарний чек є достатньою підставою для включення до витрат? чи краще не бавитися таким речами іна витрати не відносити?

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

оляля писав:працівники купували матеріали, на 250 грн, їх їм треба повернути. Вони згубили касовий чек, їм видали чек товарний, але без печатки (я їм сказал, що сама таких можу скільки завгодно наштопати) .Вони зателефонували в магазин, їм сказали , що поставлять печатку магазину. Чи можу я на підставі цього товарного чеку їм повернути гроші? Чи товарний чек є достатньою підставою для включення до витрат? чи краще не бавитися таким речами іна витрати не відносити?
Можете попросить документы, в т.ч. св. о регистрации предприятия. где сотрудники покупали материалы.Тогда и товарный чек с печатью и названием может и прокатить.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

Для віднесення на витрати, так? А для виплати їм господарських без віднесення на витрати - точно буде достатньо чеку товарного з печаткою, так?

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

оляля писав:Для віднесення на витрати, так? А для виплати їм господарських без віднесення на витрати - точно буде достатньо чеку товарного з печаткою, так?
В любом случае-нужен приказ о том, что сотрудникам( или сотруднику) поручили для предприятия купить то-то и то-то.После составления аавнсового отчета-будет компенсация и бла-бла-бла..
Иначе, без приказа- налоговики считают. что эти суммы надо облагать НДФЛ.#cray#

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

А що , наказу , виданого на початку року, про те, що працівникам дозвоялється закуповувати для потреб підприємства товари, вартість яких їм буде компенсована, не достатньо???? Невже треба наказ на кожен авансовий звіт??????#wall# #wall# #wall# #wall# #wall#

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

оляля писав:А що , наказу , виданого на початку року, про те, що працівникам дозвоялється закуповувати для потреб підприємства товари, вартість яких їм буде компенсована, не достатньо???? Невже треба наказ на кожен авансовий звіт??????#wall# #wall# #wall# #wall# #wall#
если есть такой приказ-то не надо.
А у вас в приказе указаны конкретные сотрудники или всем списком?

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

вказано, що можна працівникам магмзину, без персоніфікації. А шо треба персоніфікувати?

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

оляля писав:вказано, що можна працівникам магмзину, без персоніфікації. А шо треба персоніфікувати?
Вы знаете, я лично персонифицировала.От греха по-дальше, хотя, может и так сойдет.
И вообще, что если что-трудно приказ сворганить?

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

оляля писав:працівники купували матеріали, на 250 грн, їх їм треба повернути. Вони згубили касовий чек, їм видали чек товарний, але без печатки (я їм сказал, що сама таких можу скільки завгодно наштопати) .Вони зателефонували в магазин, їм сказали , що поставлять печатку магазину. Чи можу я на підставі цього товарного чеку їм повернути гроші? Чи товарний чек є достатньою підставою для включення до витрат? чи краще не бавитися таким речами іна витрати не відносити?
Без РРО - с товарными чеками- работают только единщики - поэтому смотрите кому выплачены деньги??? - скорее всего ФЛП-единщик, - никаких расходов в налоговом учете !!!

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

Лилия-НИКА писав:
оляля писав:працівники купували матеріали, на 250 грн, їх їм треба повернути. Вони згубили касовий чек, їм видали чек товарний, але без печатки (я їм сказал, що сама таких можу скільки завгодно наштопати) .Вони зателефонували в магазин, їм сказали , що поставлять печатку магазину. Чи можу я на підставі цього товарного чеку їм повернути гроші? Чи товарний чек є достатньою підставою для включення до витрат? чи краще не бавитися таким речами іна витрати не відносити?
Без РРО - с товарными чеками- работают только единщики - поэтому смотрите кому выплачены деньги??? - скорее всего ФЛП-единщик, - никаких расходов в налоговом учете !!!
Це смішно, але це Епіцентр... просто згубили касовий чек, а гроші ж то повернути треб, тому і попросили товрний чек

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”